Sekreter (2002)

Sekreter Filminin Konusu

Hizli ve Full HD 1080p erotik film Film Konusu: 'Sekreter,' romantizm ve dramayı başarılı bir şekilde harmanlayan sıra dışı bir aşk hikayesini anlatan bir filmidir. Ana karakter Lee Holloway, psikolojik sorunlarla mücadele eden genç bir kadındır. Lee, kendisi ve duygusal dünyası üzerine bir keşfe çıkarken, iş bulma amacıyla avukat E. Edward Grey'in yanında sekreter olarak işe başlar. Lee ve Edward arasındaki iş ilişkisi zamanla sınırlarını zorlayarak, izleyiciyi beklenmedik bir romantik serüvene çeker. Film Yönetmeni: Steven Shainberg, 'Sekreter izle ' filminin yönetmenidir. Shainberg, filmde sıradışı bir konsepti ustalıkla işleyerek, izleyicilere duygusal bir yoğunluk ve düşündürücü bir deneyim sunmuştur. Film Oyuncuları:
  • Maggie Gyllenhaal (Lee Holloway): Genç ve yetenekli oyuncu, filmde psikolojik zorluklarla mücadele eden Lee Holloway karakterini canlandırarak çarpıcı bir performans sergiler.
  • James Spader (E. Edward Grey): Deneyimli aktör James Spader, avukat E. Edward Grey rolünde, iş ve duygusal dünyası arasında sıkışmış bir karakteri başarıyla yansıtır.
  • Lesley Ann Warren (Joan Holloway): Lesley Ann Warren, Lee'nin annesi Joan Holloway karakteriyle filmde dikkat çeken bir performans sergiler.
Film Hakkında: 'Sekreter,' farklı bir aşk hikayesini işleyerek, geleneksel romantizm klişelerinden uzaklaşır. Lee'nin iş ve aşk arasındaki ince çizgide yürüdüğü hikaye, toplumsal normlara meydan okuyan bir temaya sahiptir. Film, psikolojik gerilim ve romantizmi ustaca birleştirerek, izleyicilere sıra dışı ve unutulmaz bir deneyim sunar. Film İzleme: 'Sekreter' filmini izlemek istiyorsanız, bu özgün aşk hikayesini keşfetmek için güvenilir platformları kullanabilirsiniz. , filmin keyfini çıkarmak ve derinlemesine bir hikaye deneyimi yaşamak için izleme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu Film özeti admin tarafından oluşturuldu.
Ülke
IMDb Puanı
6.79 (1468 oy)
Beğeniler
İzlenme
778
Yapım Yılı
Süre
107 dk.
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Sekreter fragmanını izle
2002
Maggie Gyllenhaal
Maggie Gyllenhaal
Lee Holloway
James Spader
James Spader
E. Edward Grey
Jeremy Davies
Jeremy Davies
Peter
Lesley Ann Warren
Lesley Ann Warren
Joan Holloway
Stephen McHattie
Stephen McHattie
Burt Holloway
Amy Locane
Amy Locane
Lee's Sister
Patrick Bauchau
Patrick Bauchau
Dr. Twardon
Steven Shainberg
Steven Shainberg
Director
Erin Cressida Wilson
Erin Cressida Wilson
Yazar
Mary Gaitskill
Mary Gaitskill
Yazar

Sekreter Hakkında Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1
film